וייאגה

מקבוצת נוטלי

אודות

ויגה. מחובר באיכות.

חברת Viega הגרמנית הינה מותג בינלאומי בתחום מכלי הדחה לאסלות, מוצרי ניקוז ואביזרי אינסטלציה המיוצרים ברמה הגבוהה ביותר ובסטנדרטים בינלאומיים. 

השאיפה שלנו היא להתעלות על עצמנו בכל יום ויום. על ידי חיפוש אחר דיאלוג קבוע עם לקוחותינו. על ידי פיתוח מוצרים ותכונות שירות טובים יותר. ועל ידי הובלת החברה שלנו אל העתיד מבלי לאבד מעולם את ההערכה של המורשת שלנו.

בכל מה שאנחנו עושים אנחנו מחוברים באיכות. זה לא משהו חדש, אבל זה היה המוטיב שלנו מאז שהחברה נוסדה לפני 120 שנה עם החזון לחולל מהפכה בטכנולוגיית ההתקנה. עם למעלה מ-4,700 עובדים, התקדמנו להיות מובילי שוק עולמי – תוך כדי שמירה על חברה בבעלות משפחתית שקובעת את הסטנדרטים שלה. כך אנו מבטיחים איכות 'תוצרת גרמניה' ומוצרים מהדרגה הגבוהה ביותר, ברחבי העולם.

חשוב לנו מאוד לתמוך בלקוחות שלנו בעבודתם היומיומית. אנו מתאמים חומרים, טכנולוגיה ונוחות, לוקחים זמן לניהול איכות ומשקיעים במחקר ופיתוח. התוצאה היא מערכת מכווננת בצורה מושלמת המספקת למעלה מ-17,000 מוצרים – זמינים בכל פעם שהלקוחות שלנו צריכים אותם. כמובילי שוק עולמיים, אנו מחויבים גם לחלוק את הידע שלנו עם לקוחותינו בכל רחבי העולם.

כי אנחנו משוכנעים:

איכות היא הכל. בלי איכות, הכל לא אומר כלום.

קבוצת נוטלי - עולם שלם של פתרונות ייחודיים לחדרי רחצה, שירותים ומטבחים

היבואנית הרשמית של וייגה בארץ היא חברת נוטלי. נוטלי הוקמה על ידי אוהד ודוריס לוי. לחברה שנים רבות של נסיון בתחום היבוא, שיווק והפצה. 

המשווקת הבלעדית בישראל של החברות מובילות נוספות:
Hansgrohe-AXOR, FRANKE, KALDEWEI, UNIDRAIN, NOFER

חברת נוטלי היא חברה משפחתית וותיקה ואיכותית העוסקת ביבוא, שיווק והפצה של מוצרים סניטרים ומטבחי איכות ממיטב החברות באירופה. החברה שהוקמה ע"י אוהד ודוריס לוי, ביססה את מעמדה הודות לשנים ארוכות של פעילות נמרצת בקרב אולמות התצוגה הגדולים בישראל, אדריכלים ומעצבי פנים, בתי מלון ופרויקטים מובילים, ומעל לכל, בקרב הצרכן הישראלי.

איכות בינלאומית אצלכם בבית

המותגים המיוצגים בידי נוטלי, נחשבים לבולטים ביותר בתחומם, ומוצגים בעשרות אולמות בישראל. בנוסף מפעילה נוטלי לטובת הצרכנים והאדריכלים, שני אולמות קונספט מוקפדים – ברחוב הלח"י 10, בני ברק וברחוב שלמה בן יוסף 9, חיפה (לצפיה באולם לחץ כאן) – ומעניקה בהם ייעוץ מקיף על מנת לאפשר את הבחירה הטובה ביותר עבורך. בהתאם לסטנדרטים הגבוהים והבלתי מתפשרים הנהוגים בחברות הבינלאומיות המיוצגות באמצעותנו, גם אנו בנוטלי מקפידים לשמור על יושרה, אמינות, איכות, מחויבות גבוהה ואחריות לטובת לקוחותינו.

 

מסורת ועתיד

התקדמות שנשארת נאמנה לערכים שלנו.
המדד שלנו לעסק שלנו.
מובילת שוק עולמית. ועדיין עסק משפחתי.
המדד שלנו לתרבות העסקית שלנו.
משחק תפקיד ראשי.
המדד שלנו לאחריות תאגידית.
חידושים שמייצרים התקדמות.
המדד שלנו לפיתוח מוצרים חדשים.

תרבות החברה

חברה בבעלות משפחתית

פרנץ-אנסלם Viegener הקים את החברה בבעלות משפחתית זו בשנת 1899, ובכך הניח את אבן היסוד לסיפור ההצלחה מאחורי Viega של היום. הכל התחיל בייצור ברזי בירה שנמכרו למבשלות ולטברנות מקומיות. אבל החברה גדלה מהר, ומספר המוצרים גדל. התוספות הראשונות היו אביזרי ניקוז ואביזרי גלישה, ולאחר מכן, עם פתיחת העבודות הראשונות של הסניף, הורחב המגוון עוד יותר וכולל אלמנטים מחברי צינורות נחושת ומוצרי פלסטיק למתקנים סניטריים. באמצע שנות ה-90 ובשנת 2000, Viega חוללה מהפכה בשוק פעמיים ברצף: תחילה עם הצגת מערכת Profipress, ולאחר מכן עם SC-Contur. ולא עצרנו שם.

מובילת שוק עולמית

כיום Viega התקדמה להיות מובילה שוק בינלאומית עם עשרה מיקומים ברחבי העולם, למעלה מ-4,700 עובדים ומגוון רחב של מוצרים המכסים את כל מגזר טכנולוגיות ההתקנה. למרות התרחבות מרשימה זו, הצלחנו לשמור על הסטנדרטים שאפיינו את החברה מימיה הראשונים – ואשר עדיין מהווים את הכוח המכריע שמניע את הצלחתנו. יתר על כן, האנשים שהופכים את Viega למה שהיא, כלומר העובדים שלנו, הם מרכזיים עבורנו. הודות לתוכניות אינטנסיביות של קידום והכשרה, אנו משיגים שתי מטרות בו-זמנית: לא רק שאנו הופכים את Viega למצליחה כחברה, אלא גם לכל אדם בודד. כי אנחנו לא רק חושבים מרבעון אחד לשני, אלא מדור לדור.

אַחֲרָיוּת

כעסק משפחתי, יש לנו אחריות כלפי העובדים שלנו וכלפי החברה בה אנו חיים ועובדים. עבורנו מדובר בלא פחות מאשר שיפור חייהם של אנשים: עם מוצרים שמחזיקים מעמד לאורך זמן רב הודות לאיכותם הגבוהה ולמערכות המסייעות. לחסוך באנרגיה ולתרום להשגת יעדי האקלים.

העולם כולו עומד בפני אתגר גדול: כל מבני העולם ביחד אחראים לכמעט שליש מצריכת האנרגיה העולמית וחמישית מכלל פליטות גזי החממה. כחברת ייצור עם אינטגרציה אנכית חזקה, אך גם כיצרנית של מוצרים ברמה גבוהה לענף הבנייה, אנו רואים בעצמנו אחריות מיוחדת מהבחינה הזו: אנו רוצים לפתח מוצרים וטכנולוגיות החוסכות משאבים ומשפרים את האיכות. של חיים. ואנחנו גם רוצים שתהליך הייצור שלנו ישתמש בפחות ופחות חומרים ומשאבים – מבלי לפגוע באיכות המוצר.

היוזמה "50 מובילי קיימות ואקלים" הראתה את הערכתה למחויבות שלנו. הקמפיין העולמי נועד למשוך תשומת לב לחברות בינלאומיות שפעולותיהן תורמות להשגת יעדי הקיימות של האו"ם.

quote

אנו לוקחים חלק פעיל בפיתוח תקנים ותקנות.

איכות מי השתייה

יכולת הליבה של Viega: שמירה על איכות מי השתייה. המשמעות היא שהפעילות שלנו בתחום זה חורגת הרבה מעבר לפיתוח מוצרים ושימוש בחומרים הנכונים. מי שתייה הם בעלי ערך ייחודי, ולא בכדי הם אחד מהמוצרים המנוטרים בקפדנות ביותר. לכן אנו מספקים תמיכה ללקוחותינו גם בצורת שירות מקיף וימי עיון בנושא שמירה על איכות מי השתייה. הפתרונות החדשניים שלנו באים לידי ביטוי כאשר קרן הידע הזו מיושמת כהלכה. כפי שקורה למוצרים הכוללים את פונקציית Viega Hygiene+ המסייעת במניעת סטגנציה וטמפרטורות קריטיות במתקני מי שתייה.

לְעַצֵב

Viega נשארה פעילה מאוד בתחום ה-Pre-wall. במגזרי טכנולוגיית טרום הקירות והניקוז אנו מייצרים מוצרים חדישים מבחינה טכנולוגית, וגם קובעים באופן עקבי סטנדרטים עיצוביים חדשים – שזוכים להוקרה באופן קבוע בצורה של פרסים מקבילים. למעלה ממאה פרסי עיצוב מספרים את הסיפור שלהם, מרשים לפחות כמו הקווים הברורים והאלגנטיים של המוצרים עצמם.

quote

טיפול בנושאי המגזר החשובים.

הגנת אש

Viega מדגימה באופן שגרתי את כשירותה בתחום ההגנה מפני אש. המגוון המקיף שלנו של מערכות צנרת ושילובים עם הסמכת מיגון אש עומדים בתקנות המחמירות המיועדות למניעת שריפה. לדוגמה, ניתן להתקין את כל מערכות הצנרת של Viega עם מרווח אפס. זה מאפשר להתמודד עם מצבי התקנה תובעניים מאוד, לחרוג משמעותית מהסטנדרטים הנוכחיים ולספק את הבסיס הטוב ביותר להתקנות בנייה בטוחות.

חסכון באנרגיה

עם מערכות החימום והקירור החדשניות שלנו והבידוד למערכות הצנרת שלנו, אנו מאפשרים ללקוחותינו לתרגל גם בנייה בת קיימא וחסכונית באנרגיה. בנוסף, אנו מספקים תמיכה גם בשלבי התכנון וגם בשלבי הביצוע. לדוגמה, טכנולוגיית ההתקנה המתקדמת שלנו מובילה להפחתה משמעותית בצריכה, לפיה מסופקת מספיק אנרגיה כדי לעמוד בדרישות של המצב הנתון.

חדשנות​

לחשוב קדימה

להיות מרוצה ממה שכבר הושג – זו מעולם לא הייתה הדרך של Viega לעשות דברים. מדי יום, צוות החוקרים והמפתחים שלנו מקדיש את מרצם וכוח המוח שלהם לעבודה של שיפור מוצרים והעלאת סטנדרטים עם גישות חדשות. רק שתי דוגמאות מרשימות רבות הן הצגת טכנולוגיית מערכת Profipress שהפכה אותנו למובילי השוק העולמי, כמו גם ה-Viega SC-Contur שבאמצעותה חוללנו מהפכה בטכנולוגיית ההתקנה.

להתקדם

ניתן להדגים את היכולות החדשניות שלנו בעזרת עובדות ברורות. ל-Viega יש רקורד ארוך של בקשות לפטנטים ראשונים המוכיחים היטב את טענתנו להיות פורצי דרך חדשניים בקנה מידה בינלאומי. נוסף על כך, לרוח החקירה החזקה הזו הייתה השפעה דרמטית לא רק על כל מוצר בודד, אלא גם על כל מגוון המוצרים. המשמעות היא ששוב ושוב, החידושים של Viega בכל סל המוצרים מעשירים באופן קבוע את מה שיש לשוק להציע.

quote

מספר רב של רישומי פטנטים ראשונים.

מַטָרָה

התקנת קווי הצלה לבנייני המחר.
אנחנו הופכים חדרים לחללי מגורים.
השאיפות שלנו לקווי החיים של בנייני המחר.
אנו מתקינים בריאות.
השאיפות שלנו לקווי החיים של בנייני המחר.
אנו מתקינים אבטחה.
השאיפות שלנו לקווי החיים של בנייני המחר.
אנו מתקינים בטיחות.
השאיפות שלנו לקווי החיים של בנייני המחר.
אנו מתקינים נוחות.
השאיפות שלנו לקווי החיים של בנייני המחר.
quote

התקנת קווי הצלה לבנייני המחר.

כמניעי חדשנות בתעשיית ההתקנה, אנו רואים זאת כחובתנו לשפר את חייהם של אנשים.

אנחנו חושבים במונחים של פתרונות, לא במוצרים ומספקים תשובות לשאלות המחר. עינינו נשואות לעתיד. אנחנו לוקחים על עצמנו את האחריות על הסביבה שלנו, על עצמנו ועל הדורות הבאים. אנו רואים זאת כחובתנו לשמור ולפתח עוד את היגיינת מי השתייה, התייעלות אנרגטית, נוחות ובטיחות במבנים.

עם המערכות החכמות שלנו, אנו מתקינים קווי חיים לבנייני המחר – הופכים חדרים למרחבי מגורים.

פתרונות

הבטחת תקני איכות גרמניים.
המדד שלנו לייצור והנדסה.
הישגים מדברים חזק יותר ממילים.
פרויקטי ההתייחסות שלנו.
פתרונות אישיים המשתלבים זה בזה בצורה מושלמת.
המדד שלנו לפתרונות מערכת הוליסטית.
חומרים העומדים בתקנים ולעיתים חורגים מהם.
המדד שלנו לאיכות החומרים.
מוצרים עליהם הלקוחות שלנו יכולים לסמוך. לַחֲלוּטִין.
המדד שלנו לאבטחת איכות.

תחומי יישום

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

טכנולוגיית בנייה

מוצרי טכנולוגיית הבנייה של Viega מציבים אמות מידה שוב ושוב. פתרונות המערכת שלנו למתקני מי שתייה, גז וחימום זוכים להערכה על היותם טכנית מחשבתית, פרקטית ומקיפה, כמו גם כמתאימים למטרות מיוחדות שונות. לדוגמה, מערכות הצנרת שלנו משמשות לעתים קרובות בבתי חולים, שבהם איכות מי השתייה היא בעלת חשיבות עליונה, ובאיצטדיונים ומתקני ספורט אחרים, שבהם המערכת חייבת להיות מסוגלת לספק קיבולת מספקת לעומסי שיא קצרים. בנוסף, אנו מספקים מוצרים לאזורי טרום הקיר והניקוז: תמיד סינתזה של מצוינות טכנית ועיצוב מעולה. זוהי נקודה בעלת חשיבות מיוחדת בענף המלונאות, שבו פגישות שירותים הופכות לנקודות מכירה חשובות יותר ויותר. כדי לסגור תת-טווח זה, יש לנו פתרונות מיוחדים לדרישות חימום וקירור קורן המספקים שילוב אידיאלי של נוחות ויעילות מרבית.

quote

טכנולוגיית ההתקנה הנכונה לכל תחום יישום.

מפעל תעשייתי

הדרישות המוטלות על מערכות צנרת בבניית מפעלים תעשייתיים הן מחמירות במיוחד. הם צריכים להיות מסוגלים לעמוד בלחצים קיצוניים בצורה מהימנה ולאורך תקופות זמן ארוכות. אנו מציעים פתרונות רבים בתחום זה, אשר לא רק עונים על קריטריונים אלה, אלא גם מספקים יתרונות עלות על רקע יתרונות הייצור שלהם.

בניית ספינות

בניית ספינות דורשת מערכות צנרת בעלות ביצועים גבוהים במיוחד. הם חשופים ללחצים כפולים המגיעים מהמדיום המוליך מחד ולתנאים חיצוניים קיצוניים מאידך. המשמעות היא שהחומר חייב להיות חזק ועמיד במיוחד. בנוסף חללי התקנה צפופים ותקנות בטיחות מחמירות מציבים דרישות מחמירות אף יותר למצב ההרכבה. אתגר עצום – שאנו נפגשים ומתגברים עם המוצרים מהשורה הראשונה שלנו בכל האוקיינוסים בעולם.

הפניות

עבור Viega, לכל הלקוחות שלנו חשיבות שווה. עם זאת, אנו כמובן גאים לראות את המוצרים שלנו נמצאים בשימוש במספר רב של פרויקטי בנייה יוקרתיים במיוחד. במיוחד כאשר הם נבחרו אך ורק על בסיס האיכות והאמינות הגבוהה שלהם. אז מכנה משותף אחד הוא שהמוצרים שלנו נמצאים לעתים קרובות בפרויקטים גדולים שבהם הרכבים שיטתיים ממלאים תפקיד גדול במיוחד. כמו גם, כמובן, כאשר נסיבות תובעניות ביותר דורשות שימוש בחומרים באיכות הגבוהה ביותר ובטיחות היא הדאגה העיקרית. זה המקום שבו המוצרים שלנו נבחרים לעתים קרובות במיוחד.

פתרונות מערכת

יצרן אחד מספק את כולם

הדרישות המוטלות על טכנולוגיית הבניינים הופכות מורכבות יותר ויותר. תכנון מדויק ופתרונות מחושבים היטב עושים דרך ארוכה לקראת התמודדות עם אתגרים אלו. Viega מציעה מגוון מקיף של מוצרים המתואמים זה עם זה. זה חל הן על המערכת ככזו והן על החומרים המשמשים. המשמעות היא שלקוחותינו יכולים להזמין מאיתנו פתרונות מלאים, בטוחים בידיעה שכל הפריטים מתאימים זה לזה ובעיות התאמה במהלך ההתקנה פשוט לא יכולות להתעורר. ממשקי תת-מערכת לא רק מתאימים זה לזה בצורה מושלמת, אלא שהם גם ניתנים לחיבור מהיר ובקלות.

כאשר כל האבזור מתאים

מערכות הצנרת שלנו מספקות איכות גבוהה ביותר, טכנולוגיית בטיחות חלוצית וחסכוניות מעולה. הם מפותחים כל הזמן כדי להבטיח שהם עומדים בתקנים, עומדים בתקנות ומשרתים גם את הצרכים של המשתמשים בהם – לא רק בהווה, אלא גם בעתיד. בנוסף לכך, היכולת שלנו בתחום עיבוד הפלסטיק פירושה שאנו יכולים לספק גם מספר רב של מוצרים ליישומי חימום וקירור קורן. לבסוף, עם מוצרי קדם הקיר והניקוז שלנו, הכנסנו טכנולוגיה מתוחכמת, עיצוב עטור פרסים ורמות חדשות של נוחות לחדרי אמבטיה בכל מקום.

איכות החומר

עם Viega, מחויבות לאיכות הגבוהה ביותר מתחילה בבחירת החומרים. רק לחומרים העומדים במפרט המחמיר ביותר שלנו יש סיכוי שישמשו לייצור המוצרים שלנו. אנו מבצעים את הייצור שלנו. בית היציקה שלנו, אחד המפעלים המודרניים ביותר באירופה כולה, ומתקני ייצור חדישים מבטיחים שהחידושים שלנו יובאו לשלמות באמצעות שימוש בחומרים ברמה גבוהה. אנחנו לא רק מצייתים לתקנים ולתקנות החלים; במקרים רבים אנחנו הולכים הרבה מעבר להם.

מקורם של מי שתייה נקיים

בחירת החומרים הנכונים היא תמיד חשובה; במקרה של שתיית מים זה חיוני לחלוטין. מסיבה זו אנו מקפידים על שימוש בחומרים אשר שוללים כל אפשרות של פגיעה באיכות מי השתייה. גורם חשוב בכל הנוגע לשמירה על איכות מי השתייה.

חומרים לכל תחומי השימוש

היכולת לחזור על מגוון חומרים שונים פירושה שיש לנו את החומר המתאים לכל תחום שימוש. נירוסטה מתאימה במיוחד במתקנים שבהם מעורבים מי שתייה, וגם שבהם מערבבים אמצעים. נחושת, לעומת זאת, היא מכשיר אופטימלי אמין, שמיש בנסיבות רבות ושונות. עם ברונזה מתכת אקדח/סיליקון זה אותו דבר. ניתן להשתמש בו בבטחה עבור מתקני מי שתייה, כאשר יחד עם זאת חומר זה עמיד מאוד ויכול לעמוד בתנאים הקשים ביותר. חומרים אחרים כגון פלדה בציפוי אבץ ניקל או פלדה C באים לידי ביטוי כאשר נדרשות חסכוניות וחוזק בלאי קיצוני. לבסוף, לפלסטיק יש מגוון כמעט בלתי מוגבל של שימושים. פולימרים בעלי ביצועים גבוהים מספקים גמישות רבה וחסכוניות במערכות צנרת, כמו גם חומרים איכותיים וחדשניים בטכנולוגיית הניקוז.

ייצור ופיתוח

הסטנדרטים הגבוהים ביותר

עבור חברה שרואה את עצמה כ'מחוברת באיכות', הדרך קדימה ברורה: סטנדרטים בלתי מתפשרים בפיתוח ובייצור. אז עבור Viega פשוט אין עוררין על זה – סטנדרטים גבוהים ביותר של איכות גם בתחום הזה. אנו משיגים זאת הודות לצוות המיומן שלנו המספק דיוק מוחלט ומוצרים אמינים במעבדות מחקר ופיתוח מודרניות ובמתקני ייצור.

יוצר בגרמניה

המחויבות הברורה שלנו ל'ייצור בגרמניה' משחקת תפקיד משמעותי לגבי האיכות הגבוהה של המוצרים שלנו. שכן כאן אנו יכולים לשמור ולפקח על הסטנדרטים הגבוהים ביותר האפשריים. ובכל שאר מתקני הייצור מחוץ לגרמניה מיוצרים מוצרים מקומיים העומדים בתקנים הגרמניים. זה מה שמאפשר לנו לעמוד בסטנדרטים הגבוהים הללו של אמינות ואיכות גבוהה קבועה 'תוצרת גרמניה'.

בקרת איכות

יותר בדיקות מאשר בחיים האמיתיים

מוצרי Viega חייבים להיות מסוגלים להתמודד עם כל הלחצים והקיצוניים הנובעים משימוש יומיומי. אז לפני כן הם צריכים לעבור את המבחנים המחמירים שלנו. הבדיקות ארוכות הטווח והעומס הגבוה שלנו מבטיחות שכל המוצרים שלנו מקבלים את האישור שלנו וגם עומדים בתקנים, דרישות חוקיות ותקנות (ולעתים קרובות עושים טוב מהם). המוצרים מתוכננים לא רק כדי להיות מסוגלים להתמודד עם דרישות יומיומיות, אלא גם עם מצבים קיצוניים. לדוגמה, כל מערכות הצנרת שלנו חייבות להיות מסוגלות לעמוד בטמפרטורות של מינוס 30 מעלות צלזיוס בתא הקירור שלנו ללא כל פגיעה במפרטים המדורגים שלהן. כמו כן, מוצרים וטכניקות חדשות עוברים בדיקות אמיתיות במספר אתרי בנייה במבחן על מנת להוכיח את התאמתם לשימוש יומיומי.

נבדק מובטח

בקרות האיכות לייצור תובעניות ביותר. כל מחבר בודד נתון לבקרות מחמירות לפני שהוא עוזב את המפעל שלנו. זה כולל בדיקה ויזואלית תחת העיניים המאומנות של הצוות שלנו, כמו גם סריקה מדויקת באמצעות טכנולוגיית המצלמה והלייזר המודרנית ביותר. כך שהלקוחות שלנו יוכלו לסמוך על כל רכיב ורכיב עד 100%.

שירותים

לעולם אל תאבד את התמונה הכוללת תוך כדי ראיית עין בעין תמיד.
Our benchmark for service features.
אנחנו הופכים חדרים לחללי מגורים.
השאיפות שלנו לקווי החיים של בנייני המחר.
אנו מתקינים בריאות.
השאיפות שלנו לקווי החיים של בנייני המחר.
אנו מתקינים אבטחה.
השאיפות שלנו לקווי החיים של בנייני המחר.

קרבת לקוחות

השותף של הלקוחות שלנו

הצלחת הלקוחות שלנו אינה עניין מקרי ל-Viega – היא מה שמניע אותנו בעבודה היומיומית שלנו. אנו רואים בעצמנו שותף שיכול לספק מוצרים ופתרונות חדשניים. וזה כולל קשר אישי, תמיכה בצורה של הצעות לפתרון בעיות וייעוץ ישיר לכל מיני נושאים. זה יכול כמובן להיות כרוך במוצרים שלנו – אבל באותה מידה עניינים ואתגרים בשוק הנוכחיים. לכן אנו כבר מעניקים תמיכה ללקוחותינו בשלבי תכנון הפרויקט, וממשיכים זאת תוך כדי ביצוע הפרויקט. לדוגמה, יש לנו יישומי תוכנה מקיפים המשלבים באופן אוטומטי תקנים ותקנות עדכניים בחישובים. הדבר מבטיח אמינות תכנונית מרבית ותוצאות התקנות היגייניות, יעילות וחסכוניות.

זמין כל הזמן

המחויבות שלנו לאיכות הגבוהה ביותר אינה מוגבלת לייצור: על מנת להיות זמינים ללקוחותינו בכל יום, אנו מקפידים על קרבת הלקוחות שלנו. מספר רב של עובדים הן במרכזי האדמיניסטרציה שלנו והן בשטח ובמרכזי השירות שלנו נמצאים שם כדי לספק זמינות כמעט מסביב לשעון בכמה אמצעים שונים – תמיכה מקומית ישירה, בטלפון או באינטרנט. בנוסף, האתר שלנו מכיל שפע של מידע טכני על כל המוצרים והנושאים הקשורים לנו.

לראות עין בעין

אנחנו רוצים לוודא שלעולם לא נאבד את התמונה הכוללת, ולכן אנחנו שומרים על קשר עם הלקוחות שלנו. לצד החלפת דעות, אנו מקשיבים היטב למה שיש להם לומר, כדי שנדע מה חשוב להם. לשם כך, ניתן למצוא את Viega בירידים רבים ברחבי העולם, תמיד מחפשים קשר אישי. כי זו הדרך היחידה להבטיח שנוכל לספק בדיוק את הפתרונות המועילים ביותר ללקוחותינו.

לוֹגִיסטִיקָה

הכל במלאי - כל יום

המתקנים הלוגיסטיים של Viega שייכים ל-Viega, ולכן גם כאן הם קובעים סטנדרטים מגזריים מבחינת זמינות מוצרים ומתן שירותים. במבט לעתיד, אנו ממשיכים להרחיב את הקיבולת וכעת יש לנו כמעט 100,000 עמדות אחסון. המשמעות היא שאנו יכולים להחזיק מעל 17,000 מוצרים במלאי, כלומר זמינים באופן מיידי. זה מכסה את מגוון המוצרים הנוכחי כמו גם חלקי חילוף רבים. אז האמינות מתחילה מרגע ביצוע ההזמנה.

אספקת ביצועים שיא

המתקן הלוגיסטי שלנו הוא לא רק גדול בצורה מרשימה – הודות לשגרות עיבוד נתונים חכמות, הוא גם אחד המודרניים שבהם. מחשבים מבטיחים שזרימות החומר, הסחורות הנכנסות, ההסרה, איסוף ההזמנות והמשלוח מסונכרנים בצורה מושלמת. בדיקות ובדיקות כפולות למעשה שוללות אפשרות של שגיאה, כך שהמשלוחים מלאים כמו גם מהירים ודייקים בצורה יוצאת דופן. בנוסף, ניתן להתאים משלוחים ולהאיץ במידה ניכרת את הליכי האחסון על ידי שילוב נתונים ספציפיים ללקוח והתאמה לדרישות הפרטניות. ולקוחות יכולים פשוט לסמוך על כל משלוח.